KONST / Litografier / Färglitografier 13385526
nr 1338 5526
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografier, 12 st, European Impossible Figures. Signerad, numrerad 91/190. Motivet: 33x26 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:45:04
27/7 20:40:04
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd